Realistiški antakiai (Fluffy Brows)

Realistiški antakiai (Fluffy Brows)

Subtiliai koreguojanti antakius technika, kuri primena „HD BROWS“ efektą. Tai pažangiausia aparatinė technika, kuri atliekama su pačiomis ploniausiomis, lazeriu aštrintomis steriliomis adatomis. Jomis imituojami plaukeliai atrodo labai natūraliai. Antakius paryškina lengvas pereinantis šešėliavimas, kuris suteikia antakiams tankumo bei išraiškingą formą.

Antakius galima sukurti šviesesnius ar tamsesnius, platesnius ar siauresnius, griežtesnius, labiau kampuotus ar apvalesnius. Ši technika ypatinga tuo, kad naudojama ne viena spalva, tam kad sukurtume kuo realistiškesnį įspūdį. Tai natūraliai atrodančių, unikalaus dizaino antakių korekcijos technika.

Ar galima pasiekti pageidautiną rezultatą iš karto?

Galutinis rezultatas pasiekiamas per du vizitus. Kadangi oda yra nuolat atsinaujinantis organas, po pirmosios procedūros pigmentas nepasiskirsto tolygiai, todėl būtina pakartoti procedūrą antro vizito metu. Į procedūrą reikia atvykti su paaugintais antakių plaukeliais. Eskizavimo metu, antakių forma bus koreguojama pagal jūsų unikalią antakių formą, kuri proporcingai derės prie veido bruožų.

Nereikalingi plaukeliai bus išpešioti tik tose vietose, kuriose trukdys formai suteikti. Tiems, kurių antakiai išpešioti neteisingai, parodysime, kurias zonas rekomenduojama atauginti. Kadangi šia technika atlikti antakiai jus puoš nuo 1 iki 3 metų – nebereikės dažnai vaikščioti į grožio saloną, kad susitvarkytumėte jų formą. Supažindinsime jus, kaip formuoti ir prižiūrėti antakius po procedūros, kad jie ilgai išliktų išraiškingi.

Ar man galima atlikti „Fluffy Brows“ procedūrą, jeigu antakiai pernelyg reti arba plonai išpešioti?

Taip, su šia technika, juos galima šiek tiek pastorinti, ir tai atrodys natūraliai.

Ar gali klientė pati išsirinkti antakių formą?

Tikrai taip. Antakių forma parenkama pagal jūsų natūralius antakius, derinama prie jūsų bruožų, formuojama ten, kur jūsų antakių plaukeliai yra išsidėstę. Antakių dizainas turi atspindėti Jūsų asmenybę bei charakterį.

Kaip dažnai man reikalinga ši procedūra?

Procedūros ilgaamžiškumas priklauso nuo pasirinkto pigmento spalvos, odos tipo, jos regeneracijos spartos, gyvenimo būdo, išorinių ir vidinių organizmo dirgiklių, t.y. saulės, cheminių priemonių naudojimo, medikamentų vartojimo, kitų kosmetinių procedūrų ir t.t. Spalvos atnaujinimą rekomenduojama atlikti kas 1-2 metus.

Privalumai

  • Po procedūros matosi tik lengvas paraudimas, todėl antakių išvaizda nesukelia jokių nepatogumų.
  • Procedūros metu naudojami anestetikai, todėl didelio skausmo pojūčio nėra.
  • Pigmentai blunka tolygiai, naudojamos tik sertifikuotos priemonės.
  • Antakiai neatrodo kaip tatuiruotė, sukuriamas ypač gražus, realistinis, HD antakiams prilygstantis vaizdas, kuriuo džiaugsitės ne vieną mėnesį.

Kontraindikacijos

Pasiruošimas ir priežiūra po procedūros