Priemonės ir pigmentai

Mikropigmentacija – viena šiuolaikiškiausių grožio procedūrų. Kadangi ši paslauga sparčiai populiarėja, reikia, jog ji būtų atlikta nepriekaištingai. Neužtenka vien kokybiškų pigmentų bei brangios aparatūros. Visa tai yra smulkmena lyginant su specialisto neprofesionalumu. Ypač svarbu yra glaudžiai bendradarbiauti su klientu, kad rezultatas patiktų ne tik klientui bet ir procedūrą atliekančiam specialistui.

Meistras turi siekti tokio rezultato, kad klientui nauji bruožai netaptų jam svetimi arba nepageidaujami. Tobulas ilgalaikis makiažas – tai natūraliai paryškinti veido bruožai, derantys harmoningai prie jūsų stiliaus. Labai svarbu, kad mikropigmentacija būtų atlikta tiksliai – tam būtina specialisto patirtis, puikios vizažo, odos sandaros, koloristikos, pigmentų sudėties, higienos reikalvimų žinios ir patikima aparatūra. Kad užtikrinti gerą rezultatą naudojame tik profesionalę Nouveau Contour Intelligent įrangą.

Daugybė atliktų ilgalaikio makiažo procedūrų, leido atsirinkti geriausias priemones darbui. Išbandyti daugelio žinomų kompanijų pigmentai, tokių kaip Meicha, PureBeau, Long Time Liner, Biotek, Nouveau Contour, Biotouch ir kitų gamintojų. Ir tik išstudijavus jų cheminę sudėtį, bendraujant su tarptautiniais meistrais konferencijų, kvalifikacijos kėlimo metu, bei asmeninė patirtis, leidžia savo klientams pasiūlyti kokybiškus ir saugius pigmentus, kurie geriau įsigeria odoje, bei gražiai blunka.

Daugelis kompanijų savo reklaminiuose bukletuose giria savo produktus, bet tai nereiškia, kad tas pats pigmentas tiks kiekvienai odai. Tai kas tinka vienai moteriai, netiks kitai. Pigmentų analizė padeda daug efektyviau pasiekti taip trokšamo rezultato, todėl jau po pirmo vizito, klientės gali džiaugtis ilgalaikio makiažo privalumais. Plati pigmentų paletė (apie 50 skirtingų atspalvių) leis pasirinkti tokį atspalvį, kad maksimaliai galėtume išgauti norimą spalvos efektą.

Nouveau Contour Intelligent – tai ilgalaikės kosmetinės procedūros įrenginys, aprūpintas ir valdomas Intel mikroprocesoriumi. Šiuolaikiškas centrinis duomenų apdorojimo blokas suteikia pažangių funkcijų, kurios leidžia atlikti procedūras su iš anksto užprogramuotais nustatymais. Tai antakių, akių kontūro, lūpų spalvos ir kitos medicininės procedūros. Šis įrenginys buvo sukurtas tam, kad padėti specialistams atskirti ir kokybiškai atlikti procedūras, nes kiekviena jų atliekama su skirtingais nustatymais.

Programinė įranga ir duomenų apdorojimo blokas visada parenka geriausią adatos dažnį (greitį) tam, kad pasiekti optimalų pigmento naudojimą priklausomai nuo odos struktūros ir tolerancijos skirtingose vietose. Tai pirmasis didelės galios kompiuterizuotas įrenginys skirtas mikropigmentacijai. Maksimalus adatos greitis 180 dūrių per sekundę minimaliai traumuoja odą, suteikia puikų rezultatą per trumpesnį laiką ir leidžia specialistui lanksčiai naudoti specialias adatas pagal procedūros tipą. Sertifikuotas ISO 9001 ir EN 13485 standartais.

Pavyzdžiui, norint atlikti mikropigmentacijos procedūrą speneliams, kur odos struktūra yra tankesnė lyginant su akių vokais, kur oda labai plona ir elastinga Intelligent įrenginys parinks veiksmingesnį būdą šiai procedūrai t.y. padidins galią ir reguliuos adatos greitį, taip pigmentas bus geriau įvestas po oda. Taip pat atliekant mikropigmentacijos procedūras akių kontūrui valdymo blokas nustatys lėtesnę galią ir adatos greitį dėl to pigmentas bus įvestas po oda švelniau.

Nouveau Contour Intelligent – tai įrenginys, kuris turi daugiau galios nei bet koks kitas sukamasis įtaisas. Reguliuodamas galią ir adatos greitį specialistas gali atlikti bet kokio tipo ilgalaikio makiažo kosmetinę procedūrą. Skystųjų kristalų ekrane specialistas gali stebėti adatos greitį, programos tipą, rekomenduojamą adatos greitį skirtingoms procedūroms ir procedūrų trukmę.