Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://mikropigmentacija.lt

MIKRODERMA UAB

Kaunakiemio g. 1A-2, Kaunas
LT-44351, Lietuva
Tel. +370 647 11988,
El. p. info@mikroderma.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Kai siunčiate mums laiškus ar užklausas užsakydami prekes, paslaugas ar pasiteiraudami kitos informacijos, mes gauname ne tik jūsų užklausą, bet ir tokius duomenis kaip jūsų elektroninio pašto adresas, IP adresas, jūsų vardas, pavardė ir kita informacija. Mes nerenkame informacijos daugiau nei jos reikia siekiant užtikrinti mūsų paslaugų teikimą ir normalų interneto svetainės darbą.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Svetainėje naudojame Google Analytics statistikos rinkimo įrankius, jų dėka mes galime užtikrinti geresnį paslaugų teikimą ir korektišką svetainės darbą.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Tiesiogiai jūsų duomenimis nesidaliname, bet trečiųjų šalių vaizdo įrašų esančių mūsų svetainėje peržiūra atskleidžia tam tikrus jūsų duomenis kaip IP adresą, kitus techninius duomenis turinio teikėjams. Taip pat analitinių duomenų rinkimas ir apdorojimas įmanomas tik su trečiosios šalies (Google Analytics) programinės įrangos naudojimu tiek duomenų fiksavimui, tiek surinkimui bei apdorojimui.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

MIKRODERMA UAB

Kaunakiemio g. 1A-2, Kaunas
LT-44351, Lietuva
Tel. +370 647 11988,
El. p. info@mikroderma.lt

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Visi duomenys saugomi įmonės kompiuteriuose, tam tikra dalis duomenų saugoma serveriuose pas prieglobos paslaugos tiekėją.

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Svetainė yra apsaugota WAF ugniasiene, svetainėje ir jos duomenų bazėje nekaupiame jautrių duomenų, prieiga prie statistinių duomenų ir duomenų susijusių su svetainės lankytojais prieinama tik atsakingiems žmonėms nuo kurių priklauso paslaugų ir svetainės veikimo užtikrinimas.

Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis

Gauname apdorotus statistinius duomenis iš Google Analytics.

Kokius automatinius sprendimus ir/ar profiliavimą mes atliekame naudodami Jūsų duomenis

Tik identifikavimas ar tai unikalus vartotojas ar pasikartojantis, naudojame statistikos tikslais.