Kitų meistrų blogai atlikti darbai

Kam patikėti savo veido grožį

Jeigu nusprendėte, kad norite atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą, sunkiausia užduotis – atrasti tinkamą specialistą, kuris įgyvendintų jūsų svajones. Paieška gali pareikalauti šiek tiek laiko, tačiau tai yra taip svarbu, kaip renkantis gydytoją, stomotologą, plaukų stilistą, nes jie yra atsakingi už jūsų sveikatą bei kuriamą grožį.

Į ką reiktų atkreipti dėmesį

  • MEISTRO MENIŠKI SUGEBĖJIMAI, t.y. atidžiai ištyrinėti meistro atliktus darbus, tiek publikuojamus internete, tiek jau atliktus klientams, kur galėsite gyvai įvertinti rezultatą bei gauti rekomendacijas.
  • MEISTRO PROFESIONALUMAS BEI KVALIFIKACIJA. Meistras laikomas ne tas, kuris baigė kelių dienų kursus, išklausė bazinį įvadą, bet, kuris kelia kvalifikaciją kiekvienais metais, yra išbandęs keletą aparatų, dirbęs su įvairių tiekėjų pigmentais, sugebantis atlikt ne tik naują procedūrą, bet ir taisyti blogai atliktus darbus, turėti ne tik ypač tikslią akį, bet ir tikslią nevirpančią ranką. Visada geriau rinkti tokį permanentinio makiažo specialistą, kurio darbo profilis neapima gausybės kosmetologinių ir kitų grožio procedūrų sąrašo, o kuris daugiausia dėmesio skiria konkrečiai ilgalaikio makiažo sferai, vizažui.
  • KIEK PROCEDŪRAI YRA SKIRIAMO LAIKO, AR PIEŠIAMAS ESKIZAS, ar įvertinama sveikatos būklė. Neteisingas požiūris – kuo greičiau atliekamas darbas, tuo geresnis rezultatas. Priešingai, skubėjimas negarantuoja gero rezultato. Vienos zonos procedūros trukmė turėtų trukti apie 2-3 valandas. Korekcijos ir atnaujinimai užtrunka trumpiau.
  • AR PROCEDŪROS METU UŽTIKRINAMI VISI HIGIENOS REIKALAVIMAI, naudojamos vienkartinės pirštinės, sterilios vienkartinės adatos , kurios tvirtinasi su vienkartiniais antgaliais, atliekama dezinfekcija, aparatas bei jo laidai, bei rankena apsaugoti apsaugine plėvele.

Kai galvojate apie ILGALAIKIO MAKIAŽO procedūrą, turėkite galvoje, kad su darbu, kuris jums bus atliktas, teks vaikščioti ilgai. Jus turite tikėti ir pasitikėti meistru, kuris jums atliks procedūrą ir kurti su juo glaudų bendradarbiavimą. Negali kilti jokių baimių kreiptis į meistrą bet kokias klausimais ne tik prieš procedūrą, bet ir po jos. Tai sėkmės raktas pasirenkant ilgalaikio makiažo specialistą.