Lazerio procedūros

Nuo 2014 m. pabaigos pradėtos teikti naujos procedūros moderniausiu „Q-Switch“ modelio lazeriu. Tai tatuiruočių ir nekokybiškai atlikto ilgalaikio makiažo šalinimo procedūros.

Šalinant tatuiruotes, lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria odoje esantis tatuiruotės dažas. Lazeris siunčia trumpus intensyvius impulsus, todėl dažas suskaidomas į mažas dalis, kurios vėliau pasišalina.

Procedūrų kiekis priklauso nuo spalvos intensyvumo, t.y. nuo dažo kiekio ir gylio, kuriame jis yra. Procedūros kartojamos periodiškai kas 6-8 savaites. Procedūros metu pacientas gali jausti nedidelį skausmą, oda gali pabalti, patinti.

Lazeris nesukelia jokių šalutinių padarinių. Lazeris termiškai paveikia ne tik juodą, bet ir spalvotą tatuiruotės dažą. Lengviausia pašalinti juodu ar kitu tamsiu rašalu padarytas tatuiruotes.

Naujasis „Q-Switch“ modelio lazeris išsiskiria iš kitų tatuiruotes šalinančių lazerių ir tuo, kad po procedūros šiuo aparatu nelieka randų. Tatuiruotės būna profesionalios ir neprofesionalios. Pirmąsias pašalinti kur kas sudėtingiau. Profesionalo darytos tatuiruotės pašalinimui gali prireikti net iki 10 procedūrų. Mėgėjišką ir apiblukusią tatuiruotę pašalinti daug lengviau – su naujuoju intensyviu lazeriu tokiai tatuiruotei pašalinti gali užtekti kelių procedūrų. Procedūra šiuo lazeriu trunka keletą minučių (priklauso nuo naikinamos tatuiruotės ar ilgalaikio makiažo ploto).

Lazeriu atliekame

  • Spalvotų ir nespalvotų tatuiruočių šalinimą,
  • Dalinį arba pilną ilgalaikio makiažo spalvos pašalinimą iš antakių, vokų išorinių kampučių, lūpų.
  • Ilgalaikio makiažo formos ir spalvos korekciją,
  • Raudonų, rožnių, oranžinių atspalvių antakių korekciją, kai spalva pasikeičia po permanentinio makiažo procedūrų.

Odos priežiūra po lazerio procedūros

  • Lazeriu paveiktos vietos negalima trinti, kasyti, spaudinėti, kol nenukrenta šašiukai ir nepraeina paraudimas.
  • Po procedūros oda būna paraudusi ir šiek tiek patinusi. Veido srityje (naikinant antakius, vokų linijų išorinius kampučius) patinimas būna didesnis, jis praeina per 2-7dienas.
  • Nenaudoti jokių kosmetinių priemonių, jei odoje yra susidarę pūslelės ar oda šlapiuoja (pirmomis dienomis po procedūros galima naudoti putas nuo nudegimų Panthenol).
  • Galima veidą atsargiai plauti vandeniu, bet būtina vengti baseinų apie 2-4 savaites.
  • Gydoma zona turi būti saugoma nuo tiesioginių saulės spindulių, (esant reikalui, patartina naudoti apsauginius kremus), negalima lankytis soliariume – apie 4 savaites iki gydymo lazeriu ir tiek pat po jo.
  • Po procedūros rekomenduojama gerti vandens, patinusią vietą pašaldyti.

SVARBU! Jei įtariama herpes infekcija, 5 dienas iki lazerio procedūros patartina gerti Acyclovir tabletes.