Procedūra

Mikropigmentacija.lt

Mikropigmentacija – tai procedūra kai specialių instrumentų pagalba pigmentai yra įvedami į odą (epidermio lygyje) tam, kad gauti simetriškas linijas.skin1

Procedūros eiga:

Atvykus procedūrai vyksta pirminė konsultacija, kuri trunka nuo pusvalandžio iki valandos.

 • Aptariama veido bruožų išsidėstymas, žiūrima kaip natūraliai auga plaukeliai. Išsiaiškinama ar norima minimaliai pabrėžti veido broužų linijas ar norima išraiškingesnio efekto;
 • Veidas nufotografuojamas prieš procedūrą;
 • Pradžioje yra piešiamos keletas skirtingų formų tam, kad klientas galėtų išsirinkti labiausiai tinkančią;
 • Apsisprendus dėl formų, jos dar tobulinamos, aptariama linijų pradžia, kampučiai, formų ilgis ir storis; 
 • Išsirinkus norimą linijų formą ir  patvirtinus, kad nupieštas eskizas tinkamas, yra atliekama pagrindinė mikropigmentacijos procedūra, kuri trunka nuo 1 val. iki 2 val.;
 • Procedūros metu yra tepami papildomi jautrumą mažinantys medikamentai;
 • Veidas nufotografuojamas po procedūros;
 • Po procedūros supažindinama su poprocedūrinės priežiūros taisyklėmis, suteikiamas spec.tepalas procedūros vietai tepti;
 • Aptariama korekcija, kuri gali būti atlikta (jei prireiks) ne anksčiau nei po 3 savaičių ir ne vėliau nei po 3 mėnesių.

 

Mikropigmentacija taikoma:

 prie antakiu2

 • Antakiams;

Ploni, nevienodai augantys antakių plaukeliai arba pernelyg šviesūs plaukeliai gali būti koreguojami mikropigmentacijos procedūrų pagalba. Tuomet gaunama graži, simetriška antakių linija. Šios procedūros dėka taip pat galima paslėpti įvairius nedidelius randus antakių srityje. Jei dėl per dažno epialiavimo jau nebeturite plaukelių antakių srityje, tik mikropigmentacijos dėka galite paryškinti antakių linijas.

  Išskiriami du antakių atlikimo efektai, kuriems pasiekti gali būti naudojamos įvarios antakių atlikimo technikos:

Antakiainatūralus efektas. Atliekama plaukeline, šešėliavimo, plaukeline + šešėliavimo technikomis aparatu, mikroblading’as – manualinis metodas.  Naudojamas vienos spalvos pigmentas. Atnaujinimas spalvos rekomenduojamas po 1 metų. 6D microblading procedūra skirta norinčioms tankių ir kuo natūraliau atrodančių antakių bei kenčiančioms nuo išretėjusių antakių.

Antakiai – dekoratyvinis efektas. Atliekama intensyvesnio šešėliavimo, retušavimo technikomis. Efektui sustiprinti gali būti įpiešiami plaukeliai su micro adata. Naudojami 2-3 spalvų pigmentai. Ombre, Fluffy Brows, MAGIC brows. Atnaujinimas rekomenduojamas po 1,5- 2 metų.

 • Akių vokams;vokai

Kaip žinome, vokai ir blakstienos pabrėžia ir išryškina akis. Po mikropigmentacijos procedūros akys taps paryškintos, įgaus 3D efektą, atsiras akių gylis, pasikoreguos akies forma. Piešiant akių liniją, pigmentacija atliekama tarp balkstienų plaukelių. Kontūro liniją galima piešti įvairių formų, viena populiariausių – strėlytė. Po mikropigmentacijos procedūros žvilgsnis išlieka natūralus, nors ir bruožai tampa daug ryškesni. Mikropigmentacijos dėka taip pat galima vizualiai padidinti ar sumažinti akis bendro vaizdo atžvilgiu.

 

 • Lūpoms;lupos

Po mikropigmentacijos procedūros lūpos įgaus ne tik simetriškas formas, bet ir pasirinktą spalvą, aštresnį kontūrą, vizualiai taps storesnės. Procedūrą galima atliktisiekiant pabrėžti kontūrą arba galima atlikti pilną ar dalinį tušavimą, kurio dėka galėsite atsisakyti kasdienio lūpdažio naudojimo. 

 

 

 • Speneliams;nipple-tattoo1

Mikropigmentacija taikoma ne tik kosmetologijoje, bet ir medicinoje, o tiksliau spenelių aureolės pigmentacijoje. Šios procedūros atliekamos siekiant suformuoti naują spenelio aureolę po krūtinės rekonstrukcijos operacijų, siekiant paryškinti spenelio aureolės spalvą ar pakoreguoti spenelio formą.

 

 • Apgamėliams.apgamelis

Mikropigmentacija taip pat leidžia atlikti ir apgamėlio procedūrą. Bene populiariausias jų, įžymusis apgamėlis virš lūpos.