Inga Valasevičienė 

GRAND MASTER mikropigmentacijos ekspertė ir  lektorė, Permanentinio makiažo meistrų asociacijos narė, ilgalaikio makiažo studijos „MIKRODERMA” įkūrėja. 

 Aukščiausio meistriškumo (GRAND MASTER mikropigmentacijos) lygį pasiekusi, bei įvertinta žinomų, garsiausių Lietuvos ir tarptautinių kompanijų sertifikatais bei diplomais, padeda moterims tapti spindinčiomis, pasitikinčiomis savimi. Nuolat dalyvauja tarptautinėse konferencijose, kur semiasi pačių naujausių žinių apie ilgalaikį makiažą, dalyvauja čempionatuose, mokosi tik iš pačių talentingiausių, visame pasaulyje pripažinimą gavusių mokytojų. 

Pagrindinis meistrės darbo tikslas – tobulas ilgalaikis makiažas, natūraliai paryškinantis veido bruožus. Meninis pajautimas, tikslumas, nuoširdus bendradarbiavimas.

 „Ilgalaikis makiažas yra meniškumo ir kitų mokslo sričių išraiška. Išmanant odos sandarą, pigmentų cheminę sudėtį, spalvotyrą, veido morfologiją, žinant vizažo taisykles, dirbant su patikimomis priemonėmis, užtikrinant aukščiausius higienos reikalavimus bei turint pagrindinę savybę, MENINĮ TALENTĄ, galima sukurti tobulo dizaino ilgalaikį makiažą. Mikropigmentacijoje kiekvienas žingsnis turi būti apgalvotas nuo pat pradžių, kai tik moteris peržengia kabineto slenkstį. Bendravimas su kliente, jos išklausymas, padeda perprasti gyvenimo būdą bei įpročius, sukurti viziją, kokią ji save įsivaizduoja.”

Atliekamos paslaugos:

 •  baziniai mokymai, kvalifikacijos kėlimo kursai (Lektorė Inga Valasevičienė);
 •  ilgalaikis antakių, akių vokų kontūrų, lūpų makiažas;
 • estetinė dermopigmentacija (krūtinės aureolės rekonstrukcija, galvos plaukų imitacija, skaistalų efektas, randų maskavimas, kamufliažas mikropigmentacijoje ir t.t);
 • mikropigmentacijos darbų klaidų taisymas, atnaujinimo procedūros;
 •  nepageidaujamo ilgalaikio makiažo atspalvio korekcijos;
 •  ilgalaikio makiažo naikinimas cheminėmis priemonėmis.

KVALIFIKACIJA

 

Sandra Labutytė

 

Med. mezoterapeutė gimė medikų šeimoje, pasekė jų pėdomis ir baigė Kauno medicinos universiteto farmacijos fakultetą ir nuo 2009 m. dirba farmacinės veiklos vadove. Iki šiol kelia kvalifikaciją medikams ir farmacininkams rengiamose konferencijose bei seminaruose. Kadangi bendroji medicina ir estetinis grožis yra neatskiriama jos gyvenimo dalis,  didžiausią susidomėjimą pajuto estetinės medicinos srityje. Sandra gilina žinias įvairiomis mezoterapijos technikomis, kurios efektyvios jau virš 50 metų, nuolat kelia savo kvalifikaciją mokymuose apie mezoterapiją, biorevitalizaciją, bioreparaciją. 

“Tik individualus dėmesys, atviras bendravimas, noras siekti maksimalaus rezultato ir profesionalios žinios suteikia žmogui pasitikėjimo tavimi. Mano tikslas- jūsų gyvybinga ir sveika oda, bei pasitikėjimas savimi. “

Atliekamos procedūros:

 • Veido ovalo formavimas, lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais;
 • Raukšlių korekcija;
 • Galvos mezoterapija;
 • Biorevitalizacija, bioreparacija, mezoterapija paakiams, veidui, kaklui, dekolte.

 

 

 

 

 

 

Asta Petkevičienė

 

Ilgametę patirtį turinti vizažistė, o taip pat ir mikropigmentacijos specialistė. Asta baigė Kauno Technologijos Universiteto tekstilės dizaino studijas. Dirbdama mados industrijoje su žymiausiais dizaineriais, didžiausią savo pašaukimą atrado vizažuose, gražindama moteris. Asta baigė plataus profilio vizažisto kursus „Carolina Make Up“ mokykloje, taip pat mikropigmentacijos specialisto kursus „Mikropigmentacijos centre“, tobulinosi įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje ir toliau kryptingai domisi vizažo bei ilgalaikio makiažo naujovėmis.
Asta sako:
„Manau, kad meilė savo darbui, dėmesys kiekvienam klientui bei šiltas bendravimas sukuria geriausią rezultatą.“

Atliekamos procedūros:

 • ilgalaikis makiažas – mikropigmentacija;
 • dieninis, vakarinis, nuotakos, fotosesijos makiažas;
 • individualūs makiažo kursai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽANETA UŽOMECKIENĖ


Antakių dizaino meistrė, turinti didelę darbo patirtį ir ja pasitikinčių klienčių ratą. Savo žinias nuolat gilina pas įvairius šios srities profesionalus, dalyvauja seminaruose, pristatymuose, mokymuose. Procedūros metu, individualiai pritaikys antakių formą pagal Jūsų veido bruožus, parinks geriausiai tinkančią antakių liniją bei spalvą, pakoreguos netaisyklingus antakius. Dirba su dažais REFECTOCIL, kurie švelniai paryškina antakių plaukelius ir nenudažo odos, suteikdami natūralų vaizdą. Taip pat su dažais ELAN, kurie gerai nudažo ne tik plaukelius, bet ir odą. Jie yra ilgalaikiai. Patiks toms klientėms, kurios mėgsta ryškesnius antakius. Atliekamos procedūros: antakių dažymas ir korekcija, blakstienų dažymas, antakių permanentinis makiažas, BB glow procedūra, manikiūras su ilgalaikiu lakavimu, gelinių nagų papildymas. 

Registracija pas Žanetą vykdoma telefonu 8687 46920.

https://www.facebook.com/pg/%C5%BDanetos-Nagai-Ilgalaikis-lakavimas-geliniai-nagai-antakiu-korekcija-176104812589289/posts/