Inga Valasevičienė 

GRAND MASTER mikropigmentacijos ekspertė ir  lektorė, Permanentinio makiažo meistrų asociacijos narė, ilgalaikio makiažo studijos „MIKRODERMA” įkūrėja. 

 Aukščiausio meistriškumo (GRAND MASTER mikropigmentacijos) lygį pasiekusi, bei įvertinta žinomų, garsiausių Lietuvos ir tarptautinių kompanijų sertifikatais bei diplomais, padeda moterims tapti spindinčiomis, pasitikinčiomis savimi. Nuolat dalyvauja tarptautinėse konferencijose, kur semiasi pačių naujausių žinių apie ilgalaikį makiažą, dalyvauja čempionatuose, mokosi tik iš pačių talentingiausių, visame pasaulyje pripažinimą gavusių mokytojų. 

Pagrindinis meistrės darbo tikslas – tobulas ilgalaikis makiažas, natūraliai paryškinantis veido bruožus. Meninis pajautimas, tikslumas, nuoširdus bendradarbiavimas.

 „Ilgalaikis makiažas yra meniškumo ir kitų mokslo sričių išraiška. Išmanant odos sandarą, pigmentų cheminę sudėtį, spalvotyrą, veido morfologiją, žinant vizažo taisykles, dirbant su patikimomis priemonėmis, užtikrinant aukščiausius higienos reikalavimus bei turint pagrindinę savybę, MENINĮ TALENTĄ, galima sukurti tobulo dizaino ilgalaikį makiažą. Mikropigmentacijoje kiekvienas žingsnis turi būti apgalvotas nuo pat pradžių, kai tik moteris peržengia kabineto slenkstį. Bendravimas su kliente, jos išklausymas, padeda perprasti gyvenimo būdą bei įpročius, sukurti viziją, kokią ji save įsivaizduoja.”

Atliekamos paslaugos:

 •  baziniai mokymai, kvalifikacijos kėlimo kursai (Lektorė Inga Valasevičienė);
 •  ilgalaikis antakių, akių vokų kontūrų, lūpų makiažas;
 • estetinė dermopigmentacija (krūtinės aureolės rekonstrukcija, galvos plaukų imitacija, skaistalų efektas, randų maskavimas, kamufliažas mikropigmentacijoje ir t.t);
 • mikropigmentacijos darbų klaidų taisymas, atnaujinimo procedūros;
 •  nepageidaujamo ilgalaikio makiažo atspalvio korekcijos;
 •  ilgalaikio makiažo naikinimas cheminėmis priemonėmis.

KVALIFIKACIJA

 

Sandra Labutytė

 

Med. mezoterapeutė gimė medikų šeimoje, pasekė jų pėdomis ir baigė Kauno medicinos universiteto farmacijos fakultetą ir nuo 2009 m. dirba farmacinės veiklos vadove. Iki šiol kelia kvalifikaciją medikams ir farmacininkams rengiamose konferencijose bei seminaruose. Kadangi bendroji medicina ir estetinis grožis yra neatskiriama jos gyvenimo dalis,  didžiausią susidomėjimą pajuto estetinės medicinos srityje. Sandra gilina žinias įvairiomis mezoterapijos technikomis, kurios efektyvios jau virš 50 metų, nuolat kelia savo kvalifikaciją mokymuose apie mezoterapiją, biorevitalizaciją, bioreparaciją. 

“Tik individualus dėmesys, atviras bendravimas, noras siekti maksimalaus rezultato ir profesionalios žinios suteikia žmogui pasitikėjimo tavimi. Mano tikslas- jūsų gyvybinga ir sveika oda, bei pasitikėjimas savimi. “

Atliekamos procedūros:

 • Veido ovalo formavimas, lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais;
 • Raukšlių korekcija;
 • Galvos mezoterapija;
 • Biorevitalizacija, bioreparacija, mezoterapija paakiams, veidui, kaklui, dekolte.

 

 

 

 

 

 

Asta Petkevičienė

 

Ilgametę patirtį turinti vizažistė, o taip pat ir mikropigmentacijos specialistė. Asta baigė Kauno Technologijos Universiteto tekstilės dizaino studijas. Dirbdama mados industrijoje su žymiausiais dizaineriais, didžiausią savo pašaukimą atrado vizažuose, gražindama moteris. Asta baigė plataus profilio vizažisto kursus „Carolina Make Up“ mokykloje, taip pat mikropigmentacijos specialisto kursus „Mikropigmentacijos centre“, tobulinosi įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje ir toliau kryptingai domisi vizažo bei ilgalaikio makiažo naujovėmis.
Asta sako:
„Manau, kad meilė savo darbui, dėmesys kiekvienam klientui bei šiltas bendravimas sukuria geriausią rezultatą.“

Atliekamos procedūros:

 • ilgalaikis makiažas – mikropigmentacija;
 • dieninis, vakarinis, nuotakos, fotosesijos makiažas;
 • individualūs makiažo kursai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieva Kmieliauskienė


K
osmetologė, nagų priežiūros specialistė. Savo darbo karjerą pradėjo prieš 3 metus nagų priežiūros srityje. Ieva nuspren
dė, jog ir ateityje nori dirbti grožio sferoje, todėl baigė kosmetologijos studijas Kauno Kolegijoje. Visos žinios, kurias ji įgyja nuolat besitobulindama įvairiuose seminaruose, kursuose, domėdamasi šiandienos nagų dizaino ir makiažų tendencijomis yra lengvai pritaikomos darbuose, kurie yra kruopštūs, meniški, estetiški, šiuolaikiški, skoningi. Ieva turi susirinkusi gausų klienčių ratą, o tai rodo jos darbų patį geriausią įvertinimą. Labai džiaugiamės, jog ji papildė MIKRODERMA studijos komandą ir nuo šiol puoselės ne tik klienčių rankas, bet taip pat lepins ir klasikinėmis kosmetologinėmis veido procedūromis, gražins vakariniais, dieniniais bei proginiais makiažais.

Atliekamos procedūros:

 • manikiūras;
 • ilgalaikis manikiūras ir pedikiūras;
 • vakarinis, dieninis, proginis makiažas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Stackevičienė

 

Kvalifikuota masažo specialistė, besidominti grožio ir sveikos gyvensenos puoselėjimu. Anksčiau dirbo SPA poilsio ir sveikatingumo centre, todėl puikiai žino kaip pasirūpinti klientais ir padėti jiems atsipalaiduoti bei atgauti jėgas. Monika ne kartą dalyvavo lengvojo kultūrizmo čempionatuose ir laimėjo prizines vietas. Įgytas žinias sporto ir masažo srityje naudoja kaip kompleksinę pagalbą žmonėms, turintiems problemų su antsvoriu, stuburo iškrypimais, reabilitacijos metu po traumų ir operacijų. Padeda moterims gerinti ir išlaikyti dailias kūno linijas, neprarasti pasitikėjimo.